EP&M- knowledge driven supervisory

Już od 30 lat wspieramy naszych Klientów w ochronie i utrzymaniu kluczowych zasobów infrastruktury technicznej

Od 30 lat EP&M, jako polski software house, pomaga w zarządzaniu infrastrukturą techniczną wspierającą urządzenia technologii informatycznych i telekomunikacyjnych. Przez wiele lat, wraz z rozwojem technologii i licznymi wyzwaniami, przed którymi stawaliśmy wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami, stopniowo budowaliśmy doświadczenie i poszerzaliśmy zakres naszej oferty.

Kontakt
0
+
Wykwalifikowani pracownicy
0
+
Zadowolonych Klientów
0
Monitorowanych urządzeń

Niezawodność

Dążymy do spełnienia oczekiwań Klientów poprzez dostarczanie rozwiązań idealnie dopasowanych

do potrzeb i maksymalizujących zwrot z inwestycji. Mamy świadomość, że niezawodność dostępu do usług świadczonych przez naszych Klientów i Partnerów jest kluczem do wiarygodności ich przedsięwzięć.

Bezpieczeństwo

Nasze bezpieczne rozwiązania zapewniają bieżący monitoring parametrów infrastruktury krytycznej dla realizacji procesów biznesowych i administracyjnych. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie w zakresie projektowania i wdrożenia zintegrowanych systemów monitoringu, dostosowanych do potrzeb Państwa działalności.

Rozwój

Zgodnie z mottem „Knowledge Driven Supervisory”, w dalszym ciągu będziemy się koncentrować na udoskonalaniu rozwiązań informatycznych, redukujących koszty utrzymania infrastruktury technicznej oraz optymalizującej zużycie energii.